KONCERT

Vzpomínka na Petra Skoumala (především písničkami)

středa 28.6.2023

7.3.2023 by oslavil 85. narozeniny Petr Skoumal. Kdo by neznal jeho večerníčkové melodie i jeho tvorbu pro dospělé?! Přátelé a spoluhráči Petra Skoumala již na jeho nedožité 80. výročí narození dali dohromady kapelu s názvem Olin Nejezchleba & Malý Bobr - Vzpomínka na Petra Skoumala ve složení: Olin Nejezchleba (zpěv, cello), Norbi Kovács (kytary), Pavel Skála (kytary), Milan Potoček (klávesy, klarinet), Jiří Zelenka (bicí), Pavel Novák (basa) Vladimír Pavlíček (housle, akordeon).

Na koncertě zazněly skladby jako Tygr, Lev, Na velbloudu, Narodíme se, Neopouštěj nás (Svatý Václave), Trychtýře, Březen, Doteky, Kavárna Slavie a mnoho dalších nezapomenutelných skladeb. Něco tak geniálně napsaného a také podaného není slyšet často! Hold všem!!! :-)