směr kultury,
umění a zábavy
v Bojkovicích

Klub MAJÁK je kulturní prostor v budově ZUŠ Bojkovice, viz kontakty a mapa.

Kulturní život v Klubu organizuje spolek Maják Bojkovice a ZUŠ Bojkovice.

Své náměty a připomínky nám můžete psát na adresu klub-majak@seznam.cz

Rezervace vstupenek viz hlavní strana nebo kontakty.

Podporují nás:

Město Bojkovice

O akcích Klubu Maják se dozvíte také na vlnách Českého rozhlasu Zlín, který je jeho hlavním mediálním partnerem.

Nadace Synot

Pozvánka na HUDEBNÍ PODZIM V BOJKOVICÍCH

Koncerty klasické a komorní hudby zdomácněly v tomto podzimním cyklu. Tentokrát se představí Trio Bel Canto (kytara - flétna - zpěv) v různorodém repertoáru a programu už ve čtvrtek 24. října v 18 hodin. Od 17.30 hodin však proběhne malé nahlédnutí do koncertního zákulisí, k dobovým hudebním nástrojům a uměleckému životu interpretů (foyer).

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK.

na divadelní představení Filumena Marturano (11.11. 2019) JSOU VSTUPENKY JIŽ VYPRODÁNY.

Maják má svého mediálního partnera!

Je jím Český rozhlas Zlín - na jeho vlnách můžete slyšet pozvánky na kulturní akce a info o programu v Klubu.

GALERIE
pátek 15.11.2019

MY BLUES III - grafiky a kresby Elišky Regináčové

Vernisáž k výstavě prací Elišky Regináčové proběhla 15. 11. 2019.

KONCERT
úterý 14.1.2020

NOVOROČNÍ KONCERT pod záštitou starosty města Bojkovice

Prague Cello Quartet je české uskupení čtyř violoncellistů, které vzniklo v roce 2006. V originálních úpravách hrají...