TRIO aneb Mistře, o čem se neví?...

se z provozních důvodů v neděli 2. 6. NEKONÁ. Zaplacené vstupné vracíme v neděli od 16:30 do 17:00 v Klubu Maják, poté ještě během června v obchodě p. Holáňové (Papírnictví v budově MÚ Bojkovice) a na recepci ZUŠ Bojkovice v pracovních dnech od 13 do 18 hodin.

ZÁVĚR SEZÓNY = ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU V ZUŠ

V závěru sezóny se děje spousta akcí na půdě ZUŠ, ale také jiných organizátorů. Proto Maják už se nehrne do organizace dalších akcí, nicméně je u akcí ZUŠ, kde vrcholí školní rok a tím se sklízí celoroční úroda v jednotlivých oborech. Nepodceňujte umění mladých, vydejte se např. na VEČER S DRAMAŤÁKEM (23.5.), ABSOLVENTSKÉ KONCERTY (28.-29.5.), VERNISÁŽ K VÝSTAVĚ PRACÍ ŽÁKŮ A ABSOLVENTŮ VÝTVARNÉHO OBORU (13.6.) a na TANEC V SRDCI (21.6.) Budete překvapeni, a to mile! :-)

PARKOVÁNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY KLUBU

Žádáme návštěvníky klubových akcí, aby svá auta neparkovali na parkovištích zjevně náležejících k bytovým domům v okolí Klubu Maják/ZUŠ Bojkovice. Parkovat je možné na začátku ulice - při příjezdu, hned naproti OD Billa. DĚKUJEME ZA RESPEKTOVÁNÍ TÉTO ŽÁDOSTI.

Spolek Maják Bojkovice z.s. a okolní obyvatelé.

Maják má svého mediálního partnera!

Je jím Český rozhlas Zlín - na jeho vlnách můžete slyšet pozvánky na kulturní akce a info o programu v Klubu.

ZA ZÁBAVOU
neděle 2.6.2024

TRIO aneb Mistře, o čem se neví?... SE NEKONÁ

Pořad je z provozních důvodů zrušen.

Další plánované akce