ODPOLEDNE NA ZAHRADĚ PRO CELOU RODINU

Rodinná neděle a Zahradní slavnost ZUŠ

neděle 21.5.2023

Nedělní nečekaně rozmarné počasí nám na zahradě dalo zabrat, a do toho ještě výpadek elektřiny 😃 ... ale nakonec jsme snad všechno zvládli, neboť děti - menší i větší - mohly vystoupit všechny. A též skvělé divadlo Dondi. Děkujeme všem, kdo s námi těžké chvilky ustáli a podpořili tak většinu účinkujících - jejich úsilí a přípravy! Stojí to za to!

Divadlo Dondi - vynikající pohádka Komorná a kašpárek dělaj v zámku pořádek. Zahradní slavnost - soubory ZUŠ, tentokrát skupiny tanečního oboru, mladší školní lidová muzika, DPS Tulipán, školní dechová kapela Horalenka a dalších 7 kapel se zaměřením na elektronickou a moderní hudbu. Moderoval opět velmi citlivě a zúčastněně David Vacke.