ZA ZÁBAVOU

DECAY - koncert po čtvrtstoletí a křest nového alba

sobota 25.3.2023

Metalová sestava Pawel (Pavel Veselý) - kytary, zpěv, Matěj (Richard Matějík) - baskytara Kurty (Pavel Kurtin) - bicí založená a působící v 90. letech na místním poli se vrátila do studia i na podium po 25 letech, aby potěšila své fanoušky. Na koncertě bylo pokřtěno nové album z roku 2022 s názvem "What's Introspection?".

Setkání to bylo emocionálně nabité od začátku až do konce, do programu slavnostního večera byla přizvána spřízněná zlínská kapela Black Heaven a o zábavu všech účastníků bylo postaráno :-)

Gratulujeme klukům z kapely k úspěšnému počinu a všem návštěvníkům za projevy podpory a nadšení!