LA COMEDIA

Trhni si, otče!

čtvrtek 7.10.2021

Zbrusu nové představení divadla Brod - hořká komedie, kterou světoznámý dramatik přepsal přímo pro Divadlo Ungelt, Divadlo BROD uvádí tuto komedii s laskavým svolením Milana Heina. Mít dospívajícího potomka není jen tak. Zvláště když jeho záliba v nočním životě a v užívání extáze překročí únosnou míru. Zoufalému otci tak nezbývá než zavolat na pomoc sestru a zkusit svého syna zachránit. Jak? Léčba šokem snad zabere. Otec se rozhodne vystrojit synovi preventivní pohřeb.

Na kroměřížském festivale Ludmily Cápkové získalo představení v podání divadla Brod všechny možné ceny od poroty i publika! Dodatečně gratulujeme a potvrzujeme - skvělé představení, mělo energii, vtip i ducha! (jak vzácná to dnes kombinace).

DĚKUJEME!