RODINNÁ NEDĚLE - odpoledne pro celou rodinu na zahradě

neděle 29.5.2022

Žánrová všehochuť pro návštěvníky všeho věku ... odpolední program od 15 do 19 hodin se vydařil jak svou náplní, tak návštěvností a počasím :-) O živou hudbu se tentokrát postarali stále lepší a lepší RAMUZ (bývalí Tetris), pohádku jako scénické čtení sehrál David Vacke a Tereza Hrabalová. David navíc celým program provázel coby moderátor - opět decentně, vtipně, zasvěceně a profi :-) O doplňkový program pečovala Natálie Luptáková - zdobila tváře dětí.

Během pohádky si mohli dospěláci vyzkoušet, jak na Majáku funguje Kvízování a pak už následovala Zahradní slavnost ZUŠ a plejáda hudebních souborů, kapel a skupin ... pestrost, spád, gradace a radost ze společného hraní - to jsou společní jmenovatelé závěru Rodinné neděle.

Děkujeme všem za hojnou a milou účast, za podporu dětí, ZUŠ a živého hraní a setkávání.