KONCERT

Ondra Ruml - one man show NAHUBU

čtvrtek 23.6.2022

Na zahradě ZUŠ Bojkovice/Klubu Maják proběhlo zábavné hudební vystoupení s prvky stand-up comedy. Jedná se o unikátní projekt, protože zpěvák si veškerou hudbu vytváří sám pouze svým hlasem za pomocí looperu. V rámci show zazní nejenom světoznámé hity, ale také autorské písně Ondřeje Rumla. "Nepopírám, že velkou inspirací je mi Bobby McFerrin, jen jdu trochu jinou cestou, protože k tomu ještě používám přístroj looper, za pomocí kterého nahrávám svým hlasem smyčky a tak vznikají vícehlasé písně." říká Ondřej, který byl za album Nahubu nominován na zpěváka roku v prestižní hudební anketě Ceny Anděl 2016.

Nevšední hudební zážitek a příjemný podvečer uzavírající školní rok nám dopřál jeden z nejtalentovanějších současných zpěváků. Díky, Ondro!