ZA ZÁBAVOU

KVÍZOVÁNÍ NA MAJÁKU - "JUNIOR"

pátek 24.9.2021

Prvního KVÍZOVÁNÍ JUNIOR se zúčastnilo 6 dětských týmů, které po napínavém "zápolení" v 10 tematicky různorodých kolech skončily dost vyrovnaně. Prvenství získal tříčlenný dívčí DREAM TEAM, na 2. a 3. místě se umístily týmy WINX CLUB a SUS 🙂 Všechny je však třeba pochválit za ukázněnost, skvělou týmovou i mezitýmovou spolupráci a za vynikající orientaci v širokém spektru vědomostí a poznatků, ba i za úspěšnost v logických úlohách!

ZA NÁS MAJÁKOVCE - KLOBOUK DOLŮ, MLÁDEŽI! 🙂 Podle až elektrizující atmosféry se dá soudit, že se na týmy můžeme těšit i při dalším KVÍZOVÁNÍ JUNIOR v listopadu! 🙂