JAZZ CAFÉ

Jazz café - Tomáš Liška a jeho Inivisible World

pátek 18.2.2022

Kapela Invisible World vystupovala na jazzových a world music festivalech v Evropě, Africe a Japonsku, sklidila mnoho ocenění (Audience Award na mezinárodní hudební konferenci Ostrava Music Crossroads, Ritmo Budapest, několik nominací na Ceny Anděl v kategorii Jazz v letech 2017 a 2021). V roce 2018 byla kapela v oficiální selekci největší světové World Music konference WOMEX 2018 v Las Palmas (S). Za album Hope (2021) získala kapela Cenu Anděl za nejlepší jazzové album roku!

Mimořádný hudební zážitek v podání tohoto souboru ... mezinárodní složení funguje nádherně jak lidsky, tak muzikatsky. Pánové vytvořili na podiu barevou paletu zvuků, barev, rytmů a sálem proudila vzájemná energie porozumění a sdílení. Děkujeme!!! Tomáš Liška - kontrabas, Kamil Slezák - rytmika, Nikola Zarić - akordeon, Efe Turumtay - housle.