LA COMEDIA

Domácí štěstí.hned s Ivou Hüttnerovou

neděle 14.11.2021

Komedie, která vychází ze seriálu Domácí štěstí s Ivou Hüttnerovou. Jiří Just napsal příběh manželského páru "v krizi". Ona se věnuje naplno své manažerské práci, manžel skládá hudbu a stará se o domácnost i o její pohodlí. Nefunguje to. Najmou si hospodyni, která jim převrátí razancí kulometu domácnost naruby a uvede je zpět do "štěstí manželského". Připomene jim, jak si mají jeden druhého vážit a jak zafunguje "sporýš lékařský" i celer v manželském loži. Kdo nakonec skutečně potřebuje pomoci, se dozvíte v komedii plné mouder a rad našich babiček, které ještě nic nepřekonalo.

Skvělé provedení v podání Michaely Dolinové, Davida Suchařípy a neodolatelné paní Ivy Hüttnerové! Nikdo ze zúčastněných nemohl litovat, že přišel... :-) Představení mělo šmrnc, tah i vtip, pointu. A dokonce jsme si mohli odnést nějakou tu radu či moudrost pro své domácí štěstí :-)