NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Bublinová show Matěje Kodeše

neděle 24.4.2022

BUBLINOVÁ SHOW PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ. Úchvatná bublinová show, se kterou Matěj vystupuje v různých obměnách a inovacích již od roku 2008 po celém světě. Profesionální exhibice, při které uvidíte fantastická kouzla a triky s bublinami neuvěřitelných velikostí a tvarů. Tato gradující show je kombinací těch nejlepších a divácky nejoblíbenějších prvků a její působivost je umocněna originální hudbou.

Ani tady nezůstali malí i velcí diváci bez úžasu ... krásné barevné a kouzelné "pomíjivé" bubliny pobavily a snad i dojaly všechny :-) V závěru představení se všechny děti mohly do bubliny "schovat" a nechat se při tom vyfotit! :-)