NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Břichbulín aneb Cesta do země skřítků

neděle 17.10.2021

U nás již zdomácnělé Divadlo Matýsek z Nového Boru opět sehrálo jednu ze svých autorských pohádek. Jsou skvělí, originální a mají co říct malým i velkým divákům! Díky za hostování :-)

Toník je malý chlapec, který moc neví, co dělat a nudí se. A víte proč? Protože jeho rodiče mají moc práce a nemají na něj čas. Tatínek ho zahrnuje hračkami, kterých má Toník už plný pokojíček a maminka, která pracuje v cukrárně, mu nosí samé dorty, bonbóny a sladkosti. A tak není divu, že z toho všeho začne Toníka bolet bříško. A to si ještě Toník vymyslí, že už nechce obyčejné sladkosti, ale zlatý dort... Scénář, hudba, režie: Michal Vaněk. Výtvarno, loutky: Zuzka Vaňková. Hraje: Michal Vaněk a loutky.