ZA ZÁBAVOU

VŠUDYBÝLEK - festival divadla pro děti s programem v ulicích města

neděle 11.7.2021

1. ročník (po loňském nultém) se pro nepřízeň počasí konal v prostorách Klubu Maják/ZUŠ Bojkovice. Hlavní program: 14.00 Nábřeží T.G.M. - vstupné dobrovolné 14.30 Divadlo Volfi - Ošklivé káčátko 15.15 Všudybýlková stezka se zábavným kvízem pro děti "okolo školy" 16.00 Nábřeží Svobody - vstupné 80 Kč/os. 16.30 Dřevěné divadlo Jana Hrubce - Princezna na hrášku 17.30 interaktivní představení klauna Huberta - Konkurz do cirkusu Pižďuch Občerstvení zajištěno, připraveny výtvarnické dílny s výtvarným oborem ZUŠ Bojkovice, žáci literárně dramatického oboru ZUŠ Bojkovice se podíleli na stezce s kvízem.

Akce se konala za podpory Města Bojkovice, ve spolupráci se ZUŠ Bojkovice, SDH Bojkovice a mediálním partnerem ČRO Zlín.