KONCERT

MAJÁKFEST 2020

sobota 29.8.2020

V 9. ročníku MAJÁKFESTU účinkovali: předkapela - místní mladí hudebníci TETRIS hlavní program - NOCA (folk-world music/Vsetín) TY SYČÁCI - fyzický básník Petr Váša se svou legendární kapelou (alternative-world music/Brno) MINUS 123 MINUT (jazz-rock-multižánr/Praha)

Hudební program byl od začátku do konce skvělý jak v podání účinkujících, tak v prožívání publika... konec jen malinko zkalila vydatná dešťová přeháňka. Doprovodný program pro děti zvládli úspěšně DDM a ZUŠ Bojkovice, dospělé i děti pobavil klaun BUBLÍNO. Zkrátka ... kdo si tento ročník nechal protéct mezi prsty, přišel o hodně :-)