NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

VŠUDYBÝLEK - festival divadla pro děti s programem v ulicích města

neděle 12.7.2020

Nedělní odpoledne s putováním za divadlem, se zábavným soutěžním kvízem pro děti, kreativními dílničkami a workshopy proběhlo v ulicích Bojkovice druhou prázdninovou neděli. Rodiny s dětmi tak mohly společně prožít 3 divadelní pohádková představení v ulicích města Bojkovice (Nábřeží T.G.M. - u Chalupy, Nábřeží Svobody - u hasičárny), projít se stezkou s kvízem a patřičnou odměnou za jeho úspěšné splnění, zkusit klaunské disciplíny a něco si vytvořit v dílničce. Občerstvení zajištily místní restaurace, stánky a spolek Maják Bojkovice.

Účinkující nultého ročníku VŠUDYBÝLEK: Divadlo Volfi - O pejskovi a kočičce Dřevěné divadlo Jana Hrubce - O princi z knížky Divadlo Navětvi - Brémští muzikanti Klaun Brdík

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI SDH BOJKOVICE a místním skautům, Nové lucerně Lenky Valíčkové!