KONCERT

SCHELINGER REVIVAL VEČER

sobota 18.1.2020

V letošním revivalovém večeru se představilo širokému publiku pět muzikantů z Valašska hrající převážně rockovou tvorbu velikána českého hardrocku JIŘÍHO SCHELINGERA (*1951 - †1981). Za svou devatenáctiletou historii kapela odehrála bezmála 250 úspěšných vystoupení, která potvrzují, že Schelingerova hudba má co říci i "dnešním" posluchačům. Schelinger revival z Valašska je po Milanovi Schelingerovi druhým nejdéle hrajícím souborem, věnujícím se odkazu tohoto zpěváka a skladatele. Sestava kapely se za léta hraní měnila, avšak motivace zůstává stejná: Zprostředkovat posluchačům atmosféru a energii písní, které v éteru českých rádií jen tak neuslyší.

Skvělý večer s legendárními písničkami a plným sálem! Večere zahájili mladí hudebníci - jako předkapela vystoupili Tetris, bývalí a současní žáci ZUŠ Bojkovice, kteří krásně večer "nakopli".

Díky všem za účast a podíl na příjemném revivalovém večírku! :-)