NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

POPELKA

neděle 8.3.2020

Loutková hra na motivy bratří Grimmů s upraveným, takže šťastným koncem ... Dva Víťové, otec a syn, nám zahráli pohádku se spoustou písniček a rýmů, doprovázených živou autorskou hudbou. Viděli jsme tak něco úplně nového a jiného.

Scénář, režie: Vítězslav Marčík Výroba loutek a hudba: Vítězslav Marčík jr. Výroba scény: V + V Marčík, Eva Marčíková Světla a zvuk: Jaroslav Marčík nebo Eva Marčíková ml.

Zavítalo k nám krátka slavné a úspěšné DIVADLO VÍTI MARČÍKA! Publikum bylo nadšené a my moc spokojeni, že se nám podařilo zase najít něco, co někdo dělá dobře, vtipně a smysluplně :-) DĚKUJEME!

Budeme se těšit příště zase!