KONCERT

MAJÁKFEST 2019 - Jitka Šuranská Trio, Vltava, Sto múch/SK

sobota 31.8.2019

10. kulturní sezónu zahájil tradiční hudebně zábavný večer s třemi kapelami a doprovodným programem na Tillichově náměstí. Zaplnilo se již v 17 hodin, kdy doprovodný program zahájila kapela Tetris, ještě nedávno to zuškové těleso, dnes již samostatná skupina. A pak už program jel po linii world music, kde velký ohlas měla Jitka Šuranská se svými kolegy, publikum pak roztančila legendární Vltava a v závěru pobavili funky-rockoví Sto múch z Banské Bystrice.

Občerstvení zajišťoval kompletně spolek Maják Bojkovice z.s., tvořivostní dílny pro děti zajistily ZUŠ Bojkovice a DDM Bojkovice. Zkrátka program do večerních hodin pro všechny.

Děkujeme všem spolupořádajícím, účinkujícím i návštěvníkům za skvělou atmosféru večera!