NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Káťa a Škubánek

neděle 12.1.2020

Poeticky laděná pohádka o flekatém pejskovi Škubánkovi a jeho roztomilé paničce Kátě! Těšit se můžete na zápas v boxu, výlet do zoologické zahrady anebo třeba na oslavu Škubánkových narozenin! Mimo to se také bude konat velká školní výstava, ve které se bude soutěžit o nejlepší sádrovou sochu! Zpovzdálí to všechno bude pozorovat všudypřítomný a nenapravitelný kocour Luciáš, který Škubánka nemá rád a tak se mu všemožnými způsoby bude snažit uškodit, až se mu to nakonec vymstí. Představení trvá hodinu a kromě rozmanitých zvuků v něm uslyšíte i dvě dynamické písničky, které složil Jan Zrzavý a Tomáš Mixa.

Pohádka potěšila opět malé i velké diváky, těšíme se tak na další setkání s divadlem Věž!