JAZZ CAFÉ

Jazz café - DUENDE

pátek 15.11.2019

Duende, loni oslavili desáté výročí své existence, mají na svém kontě tři studiová alba včetně zatím poslední nahrávky pro major labem Warner Music – Garden Of Me. „Při psaní hudby mám rád, když se můžu nechat inspirovat různými hudební žánry a míchat je různě dohromady. Od jazzu, který mi dává svobodu, přes rytmicky zajímavou latinskoamerickou a africkou hudbu až po flamenco. Je pro mne vždy určitá výzva vše zabalit do písničkové formy s dostatečně velkým prostorem pro improvizaci, která je nedílnou součástí každého koncertu,“ vysvětluje kapelník a výhradní autor hudby Duende – Tomislav Zvardoň, který současně působí v kapele Laura a Její tygři, v orchestru muzikálu Rocky či v mezinárodním jazzovém orchestru Kentonmania Bigband.

Večer plný rytmů, taneční energie, exotických melodií a dobré pohody. Děkujeme všem účastníkům i účinkujícím! :-)