LA COMEDIA

FILUMENA MARTURANO (S.Stašová, S. Skopal a další)

pondělí 11.11.2019

Úspěšná italská komedie s hvězdným obsazením herců Simony Stašové a Svatopluka Skopala proběhla v Klubu Maják ve vyprodaném sále.

Domenico je úspěšný obchodník a též neodolatelný ctitel ženských půvabů. Mladičkou Filumenu potkal v jednom neapolském nevěstinci uprostřed války. Pak se jejich cesty nakrátko rozešly, aby se však po válce náhodou potkali znovu. Tehdy se zrodil vztah, který vydržel 22 let, společně prožitými roky vzniklo nesmazatelné pouto. Jednoho dne však Domenico přijde s tím, že se po všech těch letech ožení s jednou mladou holkou, což Filomena nemůže nechat jen tak...