KONCERT

MAJÁKFEST 2018 - Dagmar Voňková, Jablkoň, The Backwards-BEATLES

pátek 31.8.2018

V pátek 31. 8. 2018 se sešlo na Tillichově náměstí v Bojkovicích na 600 návštěvníků hudebně zábavného večera k zahájení nové - již 9. sezóny Klubu Maják. V hlavním programu od 19 hodin vystoupili zástupci různých žánrů a pobavili či potěšili tak různé skupiny posluchačů. Písničkářka Dagmar Voňková okouzlila opět svou barevnou kytarou a nezaměnitelným pěveckým projevem. Je to Dáma hudebního světa.. Jablkoň byli vzpruhou pro ty, kteří si přišli zatancovat a poslechnout hravou a důvtipnou muziku a závěreční The Backwards (Beatles revival) uchvátili všechny milovníky této kultovní a průkopnické kapely :-)

V doprovodném programu od 17 hodin bylo připraveno vystoupení dívčí kapely ZUŠ Bojkovice - The Ripples - v několika známých současných hitech předvedla děvčata nejen svou muzikantskou zručnost, ale také vynikající souhru a smysl pro příjemný společný zvuk. Dále byla pro nejmenší návštěvníky připravena spousta aktivit v dílnách ZUŠ Bojkovice a DDM Bojkovice, větší či starší si mohli udělat radost ve stánku s bijou Zity Gagové nebo ve stánku dobrot z Ekosadů Komňa.

Vyvedený večer, k němuž snad Majákovci přispěli i zajištěním občerstvení, končil někdy kolem půlnoci. Děkujeme všem za vytvoření příjemné atmosféry!