A - SCÉNA

KONCERT KAPELY ZRNÍ

sobota 17.11.2018

Na alternativní scéně se odehrál koncert za podpory mj. také firmy KR TOOLS s.r.o. - pana Radima Kuchaře. Nálada byla skvělá! Děkujeme.

ZRNÍ je česká hudební skupina z Kladna. První album VONÍ vydala skupina po osmi letech existence, v roce 2009. Druhé album HRDINA POČÍTAČOVÝ HRY JDE DO SVĚTA vyšlo v roce 2011 pod záštitou písničkářky Radůzy na jejím labelu Radůza Records. V roce 2012 vydala skupina album SOUNDTRACK KE KONCI SVĚTA, za které byla nominována na cenu Vinyla i Apollo za nejlepší desku roku a ve čtyřech kategoriích na cenu Anděl 2012. Nakonec si odnesla tu za Objev roku. V září 2014 vydala skupina album NÁSLEDUJ KOJOTA, za které získalo nominaci na album roku v cenách Apollo a tři nominace na ceny Anděl 2014.