MUSICA CLASSICA

HUDEBNÍ PODZIM s první republikou

neděle 7.10.2018

Ke 100. výročí vzniku ČSR a 40. výročí samostatné ZUŠ Bojkovice uspořádaly Maják Bojkovice a ZUŠ společný odpolední program s koncertní i doprovodnou částí na Nábřeží Svobody - ve stínu historických lip z let 1918 a 1968. Okouzlující a inspirativní prostředí přispělo k mimořádnému společenskému a kulturnímu zážitku všech účastníků.

V hlavním programu účinkoval soubor MUSICA MINORE a žáci s učiteli ZUŠ Bojkovice, kdy zazněly převážně skladby českých a slovenských autorů.

V doplňkovém programu bylo připraveno občerstvení, tvořivé dílny "Liduška", ukázka dobových kostýmů, živá swingová hudba a projížďka v koňském kočáře. Účastníci akce měli možnost prohlédnout si také výstavy a expozice v Muzeu Bojkovska.