OPEN STAGE

OPEN STAGE - kapely ZUŠ Bojkovice a hosté

sobota 7.4.2018

Oksfordi - kapela působí na ZUŠ Bojkovice již 5 let, hraje popové skladby, účinkuje pravidelně na školních akcích a festivale ZUŠKA? ZUŠKA! ve Zlíně. Over point - kapela ZUŠ Bojkovice obměňující své složení, momentálně 3-4 členná, začala se zabývat vlastní tvorbou, z převzatých skladeb hraje rock-metal-funky ... Foggy way - Kapela Foggy way vznikla před pěti lety na Základní umělecké škole Zlín. Od té doby již vystupovala na mnoha školních koncertech i veřejných kulturních akcích jako např. prvomájové oslavy, Den kraje, Filmový festival pro děti a mládež a mnoha dalších. V loňském roce získala bronzové pásmo v celostátním kole soutěže Zuš. Kapela Docela je složená z mladých muzikantů a zpěvaček. Průměrný věk je 13 let. Už 4 roky společně hrají populární popové a rockové písničky českých i zahraničních interpretů. Spadá pod Středisko volného času Alcedo.

Představily se nám 4 kapely v různých žánrech, různém pojetí a rozložení :-) díky za pestrost nejen v hudbě!!!