NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

MANDARINKOVÁ IZBA

neděle 12.11.2017

Komedie R. Thomase plná francouzského humoru a šarmu nám nabídla zajímavé příběhy lidí v pěti vtipných jednoaktovkách s překvapivým, někdy přímo detektivním zakončením. Čtyři herci se v nich převtělili do více postav, prožívajíc více osudů. Vše se odehrává v malém pařížském hotýlku a v záhadném pokoji, nazvaném mandarinkový, který má vlastní příběh. Mandarinkový pokoj dal prostor režisérovi i hercům využít divadelní „řemeslo" v nejlepším slova smyslu. Všichni herci odvedli bravurní herecký koncert. Náročné dílko tak podali s lehkostí a humorem. Za skvělý divácký zážitek patří díky všem protagonistům: Maroš Kramár, Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský a Bibiana Ondrejková.