OPEN STAGE

JANA KOUBKOVÁ QUARTET

pátek 4.5.2018

Legenda naší jazz-bluesové scény v Klubu Maják! Spolu s Janou Koubkovou zde vystoupili Ondřej Kabrna, který klavír střídá s akordeonem a arabskou loutnou zvanou oud, bubeník Jan Červenka, který vedle klasické bicí soupravy hraje i na africké djembé a Jan Keller, baskytarista, jenž do quartetu přináší také pro jazz netypický zvuk violoncella. Toto netradiční obsazení nám nabídlo nepřeberné množství hudebních barev a posluchače provedlo nesčetnými hudebními světy.

Navíc šlo o setkání nesmírně lidské, bezprostřední a uvolnění. Paní Jana srší stále neskonalou energií a vtipem. Přejeme vše dobré do dalších let a koncertů!