VÝROČÍ - Divadlo Do Houslí

sobota 26.9.2015

Úspěšná autorská dvojice - protagonisté Divadla Do Houslí - se představila na Majáku potřetí. Výročí je jejich prvotinou a v roce 2007 bylo uvedeno na GRAND FESTIVALU SMÍCHU v Pardubicích. Scénář, režie, hlavní představitelé manželů, kteří slaví 25 společného života: Michaela Doleželová a Roman Vencl.

Diváci se bavili od začátku do konce. Je až neuvěřitelné, že v době kdy autoři hru psali, jim bylo 18 let! Vystihli tolik momentů v úskalí společného života - samozřejmě s humorem, trochou nadsázky, ale především s obrovským spádem a hereckým nábojem. Budeme se těšit na další setkání s nimi! :-)