POZVÁNKA DO ZUŠky

VÁNOČNÍ POHLAZENÍ ZUŠ BOJKOVICE

pondělí 14.12.2015

Mladí umělci z oboru tanečního, literárně dramatického a hudebního se představili v pestrém programu a potěšili tak nejen rodiče, ale řadu dalších příznivců v plném sále ZUŠ.

Vše, jak má být ... pěkná vystoupení, příjemná pohoda a dobrý pocit z výkonů připravovaných od září.

Výtěžek ze vstupného putuje na konto projektu MALÉ MIMI zlínské nemocnice Tomáše Bati - novorozenecké oddělení. Primář Mudr. Jozef Macko PhD. osobně přijel projekt představit a poděkovat za podporu. Po skončení koncertu si odvezl 9 300 Kč, které pomohou (vedle dalších příspěvků např. od ostatních ZUŠ Zlínského kraje) vybudovat lůžkové oddělení pro rodiče doprovázející předčasně narozené děti v nelehkých začátcích ..