RODINNÁ NEDĚLE NA MAJÁKU

neděle 15.5.2016

Tradiční májové nedělní odpoledne na Majáku sice proběhlo za nižších teplot, ale vydařilo se a všem účastníkům patří za to dík! - jak na pódiu, tak "v hledišti" zahrady.

O živou hudbu se tentokrát postarala dixielandová kapela JAZZBOOK ze Zlína, která vytvářela pohodovou atmosféru až do 19 hodin. Milé bylo i představení pro děti a nakonec i pro dospěláky v podání dvojice David Vacke-Jiří Hejcman, kteří připravili scénické čtení z pohádek Miloše Macourka. Hojně navštíven byl i sál školy/Klubu Maják, kde se odehrály 2 workshopy s ochutnávka sushi pana Davida Koláře a firmy TAKKYSUSHI z Prahy. Závěr odpoledne patřil Zahradní slavnosti ZUŠ - představily se v ní školní cimbálová muzika pod vedením Jaromíra Daňka, akordeonový soubor pod vedením Věry Chovancové, Dětský pěvecký sbor Tulipán řízený Evou Regináčovou a Veronikou Zaorálkovou, skvělé saxofonové kvarteto ze třídy Tomáše Staňka, mladší školní kapela Oksfordi pod vedením Jiřího Nedavašky a dvě skupinky tanečního oboru vedené Klárou Mikešovou.