NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Honza a kouzelná flétna

neděle 13.3.2016

Divadlo BLIC připravilo pro dětské diváky pohádku Honza a kouzelná flétna. Tato hravá pohádka v podání mladších členů souboru vypráví o upovídaném a vcelku líném, i když dobráckém Honzovi, kterému se štěstí doslova lepí na paty. Hned jak se vypraví do světa, vysvobodí hadí princeznu a ta mu za odměnu věnuje kouzelnou flétnu, která umí vyčarovat peníze, přemístit majitele na jakékoliv místo a léčit nemocné. No, to už by tedy vlastně i stačilo, a tak se Honza může vydat zpátky domů. Jediné, co ho od jeho plánu odradí je to, aby nakonec nedorazil domů dřív než máma, která ho šla kousek doprovodit. A tak se ještě před návratem rozhodne uzdravit nemocnou princeznu...

Že to vše dopadlo viděli malí i velcí návštěvníci, kteří toho odpoledne zavítali do Klubu Maják. Děti byly nadšené a spokojené, tak snad zas někdy příště s divadlem BLIC z Nové Ostrožské Vsi.