ZA POZNÁNÍM

FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE?

úterý 3.11.2015

Cestovatel a kameraman Jiří Tesař zahájil svůj cyklus dokumentů a besed tématem PROČ JE FRANCOUZSKÁ POLYNÉSIE FRANCOUZSKÁ? Sám o svém koníčku říká:

"Protože rád cestuji i za svými diváky a posluchači, vymyslel jsem si v tradici kočovných herců, loutkářů a vůbec komediantů První česko-moravskou zájezdovou televizi. Ta šíří svoje programy tak, že je za diváky sám přivezu. Na programu jsou dokumentární cestopisy z mé vlastní produkce, které jsou v televizní kvalitě pokud se kvality obrazu a především autorského přístupu týká. Při cestování i dokumentaristické tvorbě hledám především zajímavé příběhy."

Každý program První česko-moravské zájezdové televize je navíc doplněn vyprávěním o vzniku dokumentů a reakcemi autora na dotazy diváků.

Nenechte si příště toto setkání ujít :-)