ZAMILOVAT SE

sobota 6.10.2012

Skvělá a velmi příjemná herecká dvojice stálic českého divadla Jany Paulové a Pavla Zedníčka naplnila sál Klubu Maják pohodou, smíchem i chvilkami mrazení v zádech... Není nad večer strávený ve výborné společnosti! :-)

I sen, který nesníš, se ti může splnit. Člověk ani neví, jak přijde k lásce – nečekaně! Hra Zamilovat se... není svým tématem prvoplánová komedie, ale je v ní obrovské množství humoru pramenícího z prosté lidské snahy o výsadu šíleně se zamilovat i v „seriózním“ věku. Navíc oba protagonisté se představili ve dvojrolích milenců i manželů, což znovu s humorem potvrzuje starou známou pravdu, že člověk stále hledá a potkává ty samé typy svých protějšků.