KONCERT

VÁCLAV NECKÁŘ a skupina BACILY

pátek 12.4.2013

Legenda české hudební pop scény vystoupila v Klubu Maják ... v poslední době na sebe Václav Neckář upozornil zejména písní „Půlnoční“, která pro něj znamenala úspěch jak u diváků, tak při udělení ceny Anděl. Jeho koncert však nabídl spektrum hitů a také několik novinek z jeho zbrusu nového alba „Dobrý časy“, které si návštěvníci koncertu mohli spolu s dalšími tituly na místě zakoupit.

Atmosféra nabitá obrovskou životní energií a zároveň pokorou sálala z jeviště do hlediště a všichni návštěvníci koncertu prožívali radost ze starých známých melodií, a také dojetí z textů nových písní. Závěrečný potlesk ve stoje svědčil o hlubokém niterném zážitku všech přítomných. Panu Václavovi ještě jednou gratulujeme a děkujeme!!!