NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

TŘI STRÁŽNÍCI

neděle 4.11.2012

Divadelní hru napsanou na motivy ze života Jaroslava Ježka uvedla agentura Pierrot díky skvělému nastudování herců Slováckého divadla a jejich hostujících kolegů. O nádherný zážitek se postaralo nejen 16 písní z dílny V+W+J, ale také vtipně vypravovaný životní příběh se spoustou zajímavostí i mouder. Pánové opět nezklamali!

Právě hostující Ivo Kučera je autorem textu, režisérem, korepetitorem a klavíristou. I když představení "3 strážníci" má na svědomí v první řadě samotný Jaroslav Ježek. Nebýt jeho, těžko bychom mohli být unášeni emocemi, které v nás jeho skladby nekompromisně probouzejí.