Vladimír Mišík & Etc... Ivan Hlas & Band

středa 8.2.2012

Dvě české rockové legendy dorazily ve svém unikátním turné i na Klub Maják a vytvořily naprosto mimořádný zážitek všem, kdo takové momenty vyhledávají ... vypadá to, že nikdo neodcházel zklamaný!

První část večera patřila písničkáři Ivanu Hlasovi, který nejdříve se svým triem BAND a posléze i se členy kapely Etc. přednesl přítomnému publiku písně ze své starší tvorby, především bigbítové ... o to intimnější "zpověď" to byla a posluchači ji ocenili bouřlivým potleskem. Ve druhé části Vláďa Mišík dojal i "rozparádil" posluchače svými starými šlágry i kusy z posledních let ... ničemu z toho nechybělo kouzlo jeho osobnosti a osobitosti provázené profesionalitou a hravostí "doprovodné" kapely.