MAJÁKfest 2012: Koncert BUTY a Blue tone Band, RODINNÁ NEDĚLE

sobota 19.5.2012

Letošní ročník festivalu Klubu Maják zvaný MAJÁKfest 2012 zahájil v sobotu 19.5. koncert skupiny BUTY s mladou zlínskou předkapelou Blue Tone Band na fotbalovém stadionu SK Slovácká Viktoria. Nálada byla skvělá - BUTY i Bue Tone Band byly ve skvělé kondici, občerstvení chutnalo a počasí bylo více, než přívětivé ...! V neděli 20.5. se v programu Rodinná neděle postupně představily kapela Showband, divadlo BATERKA s představením Saki a Paki ve vesmíru, sushi workshop Davida Koláře a žáci a učitelé v hudebních vystoupeních Zahradní slavnosti ZUŠ.

I tento ročník MAJÁKfestu se konal pod záštitou a za podpory Zlínského kraje a pana Libora Lukáše, statutárního náměstka hejtmana.