LUCKA REDLOVÁ a kapela Garde

sobota 3.9.2011

Lucie Redlová - písničkářka z Valašského Meziříčí a dcera slavného otce Vlasty - zhudebňuje převážně texty Radky Bzonkové a Jakuba Horáka z Nového Boru. Od roku 2002 do léta roku 2010 kromě sólového vystupování koncertovala s kapelou Docuku. V roce 2009 Lucie vydala první sólové album s názvem PRVNÍ, POSLEDNÍ a vytvořila kapelu GARDE, kterou tvoří tři muzikanti z Valašska: Martin Knor (el. kytara), Ivan Trpík (baskytara) a Milan Kratochvíl (bicí, perkuse).

Právě s těmito muzikanty a ze svého prvního alba Lucka přednesla klubovému publiku barevnou, akusticky příjemnou, rytmickou mozaiku skladeb. Zazněly i nové kousky, připravované na druhé album. Všichni přítomní posluchači se brzy "naladili" na vlnu tria a skvělá nálada opět naplnila sál klubu beze zbytku.