Brněnská kapela KVĚTY a VLASTA REDL

sobota 22.10.2011

Návštěvníci koncertu byli zřejmě mile překvapeni nábojem sobotního večera s kapelou Květy a legendárním písničkářem Vlastou Redlem. Šlo skutečně o mimořádně pestrý a příjemný hudební zážitek.

Květy se pohybují na pomezí alternativního folku a indie rocku. Svojí originalitou oslovují širokou paletu posluchačů po celém území České republiky a Slovenska. Za každou ze svých posledních tří desek získali nominace na cenu Anděl a dvě z nominací proměnily ve vítězství. V Bojkovicích vše řečené potvrdilo nadšené přijetí posluchačů ... Vlasta Redl byl přijat v Klubu jako do domovské náruče, jeho publikum s ním komunikovalo jak v průběhu zpívání, tak v průběhu jeho komentářů a vyprávění. Jeho "nová kapela" je složena z vynikajících povětšinou mladých hudebníků, tak si bylo na čem zgustnout.