Žamboši a Skaláci

sobota 9.4.2011

Sobotní klubovka ve znamení folku a country se odehrála díky vystoupení skupiny Žamboši - dvojnásobných držitelů Anděla - a domácí kapely Skaláci.

Fajnšmekři na písničkářskou tvorbu, která přináší poetiku, zamyšlení i humor, si na své přišli u Žambochů ... jejich vystoupení mělo nejen všechny jmenované atributy, ale také profesionální muzikantský projev a bohatou zvukovou barevnost. Zážitek nečekaný a pro mnohé přítomné jistě famózní.

Domácí Skaláci měli pozici jednodušší, neboť jejich repertoár je osvědčený a se svými fanoušky dokážou brzy navodit atmosféru uvolněné zábavy a tanečního veselí. Tak se také stalo ve druhé půli večera a dubnová klubovka vyvrcholila malým country bálem.