Odpoledne s dechovou hudbou

neděle 22.5.2011

Klub Maják připravil sváteční chvilku především milovníkům klasické dechovky - s dechovou hudbou Hulíňané tedy prožili příjemné nedělní odpoledne.

Poloprofesionální soubor se těší nejen přízni posluchačského publika, ale také se raduje ze získání druhého místa na Mezinárodní soutěži malých dechových orchestrů "Zlatá křídlovka" v roce 2004 a titulu Vítěze 10. mistrovství Evropy dechových hudeb 2009 ve střední kategorii. V Bojkovicích představil publiku širokou paletu skladeb z oblasti taneční hudby i klasické a tradiční. Tak si mohli posluchači zavzpomínat třeba na proslulou Kalinku. Hulíňané i Klub Maják děkuje všem zúčastněným za příjemnou náladu!