NOVOROČNÍ KONCERT

neděle 2.1.2011

Novoroční koncert připravila ZUŠ Bojkovice a v jeho programu zazněla hudba klasická i neklasická. Přechod od jedné k druhé tak symbolizoval přechod starého roku v nový... I přes nevelkou účast, která však v Bojkovicích u klasických koncertů je tradiční, se podařilo interpretům vytvořit příjemnou náladu a slavnostní atmosféru.

Klasickou hudbu zastupovali na pódiu klavíristé Zuzana Bumbálková a Martin Kobylík, klarinetista Tomáš Staněk, sopranistka Lenka Rafajová a za ZUŠ žákyně II. stupně ve hře na housle Johana Babrnáková. Ve druhé části se představilo vsetínské Duo DIA s tvorbou vlastní, folkovými úpravami lidových písní a převzatými skladbami světových písničkářů - Marie Divišová a Zdeněk Mikušek jistě nebyli na Majáku naposledy ...