Non Revolver

sobota 6.11.2010

Rock-funková kapela takřka domácí. V novém složení a s novým elánem si snadno získala přízeň zúčastněného publika.

Kapela se zaskvěla ve svých starých osvědčených písních... "Hitmaker" Franta potvrdil jejich úspěšnost, ale uvedl také v život nové songy kapely a rozproudil tak krev na tanečním parketě. A jak už se v Klubu stává zvykem, přibližně padesátičlenné publikum nechtělo kapelu z jeviště pustit :-) vytleskalo si netradiční přídavky (protože kapela obvykle nikdy nepřidává) a dlouho se pak nemohlo smířit s končícím večerem. Přijďte příště podpořit klubovku v Majáku! Je dobře, že mladí chtějí hrát a ostatní poslouchat, ne?

Vzpomínka na vystoupení v Pitíně.