OPEN STAGE

Open Stage je projekt Klubu Maják nabízející možnost prezentace mladým nebo méně známým kapelám různých žánrů v rámci stejnojmenných klubových večerů v cyklu cca 1x za 2 měsíce.Na každém koncertě dostávají prostor 2-3 kapely.

Klub Maják tímto kapelám umožňuje zahrát si pro své fanoušky a přátele v dobře technicky i akusticky vybaveném sále. Součástí servisu je zvukař, malé občerstvení a příspěvek na dopravné/cestovné.

Maják Bojkovice z.s. vše zmíněné hradí a proti tomu vybírá na Open stage dobrovolné vstupné.

V případě zájmu, prosím, nás kontaktujte na e-mailové adrese klub-majak@seznam.cz