NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Zimní pohádka

neděle 14.1.2024

Doufáme, že Zimní pohádka splnila vše slíbené a rodinné odpoledne tak proběhlo v duchu zábavy, tvůrčích nápadů a zajímavého vyprávění ... jistě k tomu nemalou měrou přispěly i obrovské loutky a jejich vedení - divadlo Sandry Riedlové. Děkujeme jí, ale také všem návštěvníkům za další z vydařených divadelních nedělí u nás 🙂

Divadlo Sandry Riedlové předvedlo Zimní pohádku jako volné pokračování Africké pohádky, kse se tentokrát černoušek vypraví na sever, do Grónska, aby konečně uviděl sníh. Seznámí se s eskymákem Nanukem, ledním medvědem Ursusem, poprvé bude sekat díru do ledu a uloví rybu a hlavně, uvidí sníh a potká Sněhovou vločku. Režie této pohádky se ujal Zdeněk Ševčík. V představení opět hrály velké loutky (téměř metrové), které vytvořila vynikající výtvarnice Bára Kuropatová.

Autorem hudby je Milan Potůček. Autorkou textu je Věra Zástěrová.

Moc děkujeme za nové přátelství s tímto divadlem, budeme se těšit na další spolupráci!