směr kultury,
umění a zábavy
v Bojkovicích

Klub MAJÁK je kulturní prostor v budově ZUŠ Bojkovice, viz kontakty a mapa.

Kulturní život v Klubu organizuje spolek Maják Bojkovice a ZUŠ Bojkovice.

Své náměty a připomínky nám můžete psát na adresu klub-majak@seznam.cz

Rezervace vstupenek viz hlavní strana nebo kontakty.

Podporují nás:

Česká spořitelna, a. s.

Město Bojkovice

Fond kultury Zlínského kraje

ZEVETA Bojkovice, a. s.

Organizace dobrovolníků pro kulturu - Spolek Maják Bojkovice

Cílem spolku Maják Bojkovice je rozvoj kulturních aktivit a kulturního života v Bojkovicích a okolí – k tomu účelu si od ZUŠ Bojkovice pronajímá nově vzniklý koncertní prostor nazvaný Klub MAJÁK.

Měl by tedy přitahovat pozornost všech, kterým kultura ve svých rozličných podobách chybí, rádi si ji vyhledají a nechají se jí "oslnit".

Spolek se na rozdíl od školy, která je vzdělávací institucí, zaměřuje na akce nad rámec školních koncertů a vzdělávacích akcí, tj. především na pravidelná divadelní představení nebo klubovou zábavu kapel, kinoprojekci, koncerty hostujících souborů a dalších těles, zábavné programy různých žánrů.

Zřízení a základní údaje

Maják Bojkovice je neziskovou organizací dobrovolníků a příjmy tvoří především finanční dary od sponzorů, podporovatelů, partnerů klubu, nadací a prostředky z grantových programů, v limitované míře také samozřejmě vstupné. Jeho vedlejší hospodářskou činností je hostinská činnost zapsaná u živnostenského úřadu s provozovnou klubového baru ve foyer školy. Je zaregistrován ve veřejném rejstříku pod IČO 22861050. Podpořit jeho činnost můžete samozřejmě účastí na jeho akcích, případně finančním příspěvkem zaslaným na jeho účet 241149201/0300 - předem dík!

Osoby a obsazení

V současnosti vede spolek jeho výbor: Eva Regináčová, Petra Skočovská a Marta Křižková.

Další členové aktivního týmu: Libor Lukáš, Veronika Kalusová, Lenka Valíčková, Dagmar Peřestá, Radek Peřestý, Pavel Slavíček, Martin Salvet, Mojmír Navrátil, Ivana Bartošíková a Martina Michalčíková.

Partneři a sponzoři

Hlavními podporovateli Klubu Maják jsou Česká spořitelna a.s. a Město Bojkovice.

Sídlo spolku

Maják Bojkovice z.s., Sušilova 952, 687 71 Bojkovice

Doručovací adresa a místo konání aktivit

Maják Bojkovice, Čtvrť 1. máje 715, 687 71 Bojkovice