Sirény na cestách - talk show

sobota 23.9.2023

SANDRA POGODOVÁ - LINDA FINKOVÁ - JITKA ASTEROVÁ Zábavná talkshow byla plná vtipných historek, zážitků, vzájemného popichování a vzpomínek ze společných projektů. Vznikla jako volné pokračování rozhlasového pořadu, ve kterém se herečky potkaly. „Kostru pořadu tvoří povídání o tom, co nás spojuje, co máme společné. Že jsme vystudovaly určitou školu, že jsme napsaly knihu, že hrajeme dovadlo a tak dále. Ale to je jakoby jen ta kostra, kterou přímo na místě vyplňujeme tím, co nás právě napadne, o čem přemýšlíme." Do mluveného slova jsou včleněny také hudební vstupy, takže zábava plyne velmi lehce...

Dámy byly neuvěřitelně energické a zábavné, sršely humorem a příjemným nadhledem. Potěšily a možná i překvapily publikum, patří jim uznání a dík :-)