NEDĚLE V DIVADLE (nejen) pro nejmenší

Ferda mravenec v cizích službách

neděle 26.11.2023

Veselý výlet do hmyzí říše za dobrodružstvím známé pohádkové postavičky podle stejnojmenné knížky Ondřeje Sekory. Ferda ztroskotá v cizině, je zajat rezavými mravenci a přinucen pracovat jako otrok pro různé zástupce hmyzí říše. Slouží jako trubač a nosič trumpety u čmeláka. Aportuje ulovený hmyz střevlíku Masorádovi. Odmítne nadhánět mravence mravkolvímu mláděti Ťutínkovi. Pečuje o larvy chrostíka. Ale nakonec je zachráněn a vrací se do své domoviny.

Skvělé představení divadla SemTamFór opět získalo diváky nejmladší generace i těch ostatních ... jsou zkrátka osvědčený tým, který vždy potěší výbornou kvalitou a zároveň zábavností.

Díky všem, kdo byli při tom! :-)