KONCERT

Beata Hlavenková a Kapela snů

sobota 3.12.2022

Beata Hlavenková, pianistka, skladatelka, zpěvačka, aranžérka a producentka, je jednou z nejvýraznějších současných muzikantek s nezaměnitelným nadžánrovým autorským rukopisem. Její hlavní devízou je odvaha – odvaha experimentovat, hledat nekonvenční harmonie a aranžmá. Žánrová svoboda, opírající se o hluboké povědomí o jazzu, moderní klasické hudbě, popu i písničkářství, se ve všech jejích projektech prolíná s jasně rozpoznatelnou soustředěnou a citlivou interpretací. Na kontě má vlastní alba oceněná prestižními hudebními cenami, spolupracuje jak s českými, tak světovými hudebníky, skládá hudbu pro film a divadlo, aranžuje písně pro symfonické orchestry.

Dále o Beatě a její kapele nemá smysl se rozepisovat ... kdo byl, slyšel na vlastní uši. Je to chytrá a moudrá muzika, příjemná a přitom nevtíravá. Má temperament i melancholii. Každý si ji může najít :-)