KONCERT

BE4EIGHT a TRIBE-J - dvě kapely v jednom večeru na živo a na zahradě

pátek 20.5.2022

BE4EIGHT ... je nový projekt Jacoba Carla Růžičky a muzikantů, které dal dohromady, aby společně nazkoušeli hudbu z jeho prvního alba 7:40. Jacob Carl Růžička - bicí , Vlastimil Trllo - basa, Štěpán Holík - klávesy , Tomáš Staněk - dechové nástroje Kapela zlínského regionu se věnuje tvorbě beatů a elektronických hudebních ploch v kombinaci s akustickými nástroji, bicími a kytarou. Tribe-J Judita Lovcovna – kytara, Joachim Wenzel – baskytara, Wojtek Wajdowski - bicí Kapela z Hradce Králové šíří kolem epileptic rhythms, melodic-math ...

Velmi příjemný večer nejen díky hudebníkům, ale také díky všem návštěvníkům - počasí dopřálo teplý večer v letních teplotách, pivo bylo správně vychlazené a publikum natěšené na živou hudbu ... skvělý večírek se skvělou muzikou. Díky oběma kapelám!!!!!